کپسول آتش نشانی

کپسول آتش نشانی یکی از مهمترین ابزارهای موجود برای خاموش کردن آتش و همچنین مورد نیاز در هر خانه، اداره، ماشین و... می باشد. انواع برندهای معتبر در این زمینه عبارتند از: کپسول آتشنشانی پیشرو، کپسول آتشنشانی بایا سیلندر، کپسول آتشنشانی روناک، کپسول آتشنشانی پیشرام، کپسول آتشنشانی دژ، کپسول آتشنشانی کیهان و کپسول آتشنشانی آرمان سیلندر. برای اطلاعات بیشتر در مورد هرکدام از این برندها می توانید با کارشناسان آتش پاد پارسیان در ارتباط باشید.

قیمت کپسول آتش نشانی

از آنجایی که این محصولات هم از نظر مواد داخلی و هم از نظر وزن دارای تنوع بسیاری می باشد بر همین اساس قیمت آن ها نیز متفاوت می باشد، برای اطلاع از قیمت کپسول آتش نشانی می توانید با مشاوران فروشگاه اینترنتی ما در ارتباط باشید. نکته ی مهمی که می توانیم به آن اشاره کنیم در دسترس بودن و نحوه ی نصب صحیح کپسول می باشد که بهترین مکان درب های خروجی و ورودی می باشد. زمان آتش سوزی سعی کنید زیاد نزدیک به آتش نباشید و حتما راهی برای خروجی خود باز بگذارید. معمولا حداقل فاصله تحت پوشش کپسول 2 متر و حداکثر 7 متر می باشد. در آتش پاد پارسیان، کپسول های آتش نشانی با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه شده است.

فروش کپسول آتش نشانی

کپسول های آتش نشانی موجود در فروشگاه اینترنتی آتش پاد استوانه ای فلزی و به رنگ قرمز، نارنجی، آبی و... هستند و معمولا بسته به نوع کپسول با ماده ای پر شده اند و در بالای هر کپسول اهرمی وجود دارد که با فشار دادن اهرم، ماده با فشار بالایی از کپسول خارج می شود. سعی کنید در کلاس ها و دوره های آموزشی کار با کپسول شرکت کنید و نحوه ی کار با آن را در محیط های بسته و باز یاد بگیرید. معمولا کار با کپسول ها به یک صورت است ولی نوع محیطی که در آن هستید و جنس آتش گرفتن ها متفاوت بوده. شما عزیزان می توانید برای تهیه تجهیزات اطفا حریق از جمله انواع کپسول آتش نشانی به آتش پاد مراجعه کنید. فروش کپسول آتش نشانی توسط آتش پاد پارسیان با قیمت های مناسب انجام می شود.

سوالات متداول کپسول آتش نشانی
چند نوع کپسول آتش‌نشانی داریم؟
کپسول های آتشنشانی در 8 نوع مختلف تولید و عرضه می شوند. از جمله این کپسول ها می توان به خاموش کننده های اب و گاز، پودری، پودر و هوا، خاموش کننده CO2 و... اشاره نمود.
قیمت انواع کپسول آتش نشانی چند است؟
از آنجایی که این محصولات هم از نظر مواد داخلی و هم از نظر وزن دارای تنوع بسیاری است؛ بر همین اساس قیمت آن ها نیز متفاوت است. برای اطلاع از قیمت کپسول آتش نشانی می توانید با مشاوران فروشگاه اینترنتی آتش پاد پارسیان در ارتباط باشید.