دتکتور سه گاز

در هر بازه زمانی مردم وسیله ای برای تشخیص نشتی گاز و.. داشته اند. یکی از دقیق ترین ابزار که حال قابل استفاده است دیتکتور سه گاز است. این دستگاه ها فرصت کافی برای تصمیم گیری را به شما می دهند و به عنوان هشدار و هم به عنوان یک عامل پیشگیری می توانند برای شما تاثیر گذار باشند.
با مراجعه به سایت آتش پاد می توانید اطلاعات مورد نظر خود درباره دیتکتور های سه گاز و.. را بدست آورید.

عملکرد دیتکتور های 3 گاز چگونه است

این دیتکتور ها برای اندازه گیری غلظت گاز های خاص در جو استفاده می شوند. این سنسور ها به عنوان نقطه مرجع و اولیه ما عمل می کند و وقتی یک واکنش شیمیایی خاصی اتفاق می افتد، یک جریان الکتریکی خاصی و قابل اندازه گیری تولید می شود که اگر این جریان از حدی بیشتر باشد و دستگاه آن را تشخیص دهد به ما هشدار می دهد. از آنجا که این سنسور دائما در معرض اکسیژن قرار دارد، بهترین میزان عملکرد آن بین یک تا دو سال است. سنسور های سمی نیز الکترو مکانیکی هستند و در اصل با همان طریقه اولیه سنسور اکسیژن کار می کنند.سنسور های الکترو مکانیکی مقدار کمی گاز مصرف می کنند و برق تولید می کنند. 

عملکرد دیتکتور های 3 گاز چگونه است  

دیتکتور های 3 گاز برای چه محیطی قابل استفاده اند

دیتکتور های 3 گاز را می توان در هر مکانی نصب کرد اما کارایی بیشتر آن در کارخانه ها شرایط و محیط هایی است که با خطر نشتی گاز و یا گاز گرفتگی سرو کار دارند.با این دستگاه می توانید به راحتی تمامی خسارت های جانی و مالی حاصل از نشتی گاز را متوقف کرده یا از آن جلوگیری کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی درباره نحوه استفاده از دیتکتور های 3 گاز و.. می توانید به سایت آتش پاد مراجعه فرمایید.