کپسول آتش نشانی پیشرو

شرکت البرز نجات یکی از فعالین در زمینه تولیدات تجهیزات آتش نشانی می باشد. این شرکت با نام پیشرو نیز شناخته شده است. کارخانه کپسول پیشرو در سال 1361 در شهر تهران آغاز به فعالیت کرد. خاموش کننده های پودری و کربنی از تولیدات اولیه این شرکت هستند. محصولات تولیدی البرز نجات پیشرو شامل خاموش‌کننده‌های آب و گاز، فوم و کف، انواع خاموش‌کننده‌های پودری، خاموش‌کننده‌های دی‌اکسید کربن و خاموش‌کننده‌های با پودر پایه مونوآمونیوم فسفات می باشند. کپسول های تولیدی این کارخانه امروزه در مکان های مختلفی به کار گرفته می شوند که شما می توانید انواع این محصولات را در سایت آتش پاد پارس مشاهده کنید.

لیست قیمت کپسول آتش نشانی پیشرو

کپسول آتش نشانی یکی از الزاماتی است که به منظور جلوگیری از حوادث غیر مترقبه ای همچون آتش سوزی می بایست به کار گرفته شود. کپسول های آتش نشانی پیشرو دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام از آن ها متناسب با نوع آتش سوزی به کار گرفته می شود. این نکته قابل ذکر است که آتش سوزی های که حاصل از انرژی برق باشد به هیچ عنوان توصیه نمی شود. در این صفحه شما می توانید لیست قیمت کپسول آتش نشانی پیشرو را مشاهده نمایید. در صورتی که برای خرید محصولات شرکت البرز نجات پیشرو نیاز به مشاوره قبل از خرید دارید می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات کافی در این زمینه در اختیار شما قرار داده شود.

نمایندگی کپسول پیشرو

آتش پاد پارسیان یکی از وب سایت های فعال در زمینه فروش کپسول آتش نشانی است که نمایندگی کپسول پیشرو را نیز در اختیار دارد. شما می توانید محصولات کپشول پیشرو در وزن های مختلف را از همین صفحه از سایت مشاهده و با در نظر گرفتن نیازتان نسبت به خرید اقدام کنید.

کپسول آتش نشانی پودر و گاز 12 کیلویی پیشرو از ورق‌های فولاد با روکش رنگ قرمز الکترواستاتیک ساخته...

قیمت کپسول آتش نشانی ۶ کیلویی پیشرو

کپسول آتش نشانی ۶ کیلویی پیشرو از ورق‌های فولاد با روکش رنگ های قرمز، آبی و... ساخته شده اند که...