کپسول آتش نشانی آرمان سیلندر

آرمان سیلندر نوین سازنده انواع کپسول های آتش نشانی با حجم های مختلف می باشد. محصولات تولید شده توسط شرکت آرمان سیلندر برای آتش سوزی های از نوع الکتریسیته بسیار کارامد می باشد. بدنه های این محصولات از جنس فولاد ساخته شده است. محصولات آرمان سیلندر کاربرد گسترده ای در مهار آتش سوزی دارد. استفاده از این کپسول ها برای جلوگیری از ایجاد خسارت ناشی از آتش سوزی ضروری می باشد.

آرمان سیلندر نوین

محصولات تولید شده توسط آرمان سیلندر با در نظر گرفتن وزن قابل استفاده در مکان های مختلفی همچون منزل، کارخانه، شرکت، مجتمع ها و ... می باشد. شما می توانید از محصولات با حجم پایین تر برای استفاده در وسایل نقلیه خود نیز استفاده کنید. این محصولات غیر سمی و عایق آتش و یا جریان برق می باشند و با توجه به شرایطی که طراحی شده اند می توانند دارای فشار های درونی متفاوتی نیز باشند.
از جمله مزایای این کپسول آتش نشانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قابلیت استفاده در انواع آتش سوزی ها
  • مناسب برای نصب در تمامی ساختمان ها و مراکز
  • بدنه مستحکم
  • محفظه ایمن
  • قابلیت حمل

قیمت کپسول آتش نشانی آرمان سیلندر

وب سایت آتش پاد پارسیان از برترین سایت های آنلاین ارائه دهنده کپسول آتش نشانی می باشد که برای شما امکان خرید این محصولات به صورت اینترنتی را فراهم کرده است. آتش پاد دارای سابقه درخشانی در زمینه فروش انواع کپسول آتش نشانی و تجهیزات ایمنی می باشد. شما می توانید برای خرید این محصولات با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا شما را در روند خرید یاری کنیم.

کپسول co2 آرمان

کپسول co2 آرمان از ورق‌های فولاد با روکش رنگ های قرمز، آبی و... ساخته شده اند که بدن آن ضد جرقه...