اسپرینکلر آتش نشانی سام فایر - samfire

اسپرینکلر آتش نشانی سام فایر یکی از محصولات پر طرفدار تولیدات سام فایر می باشد که دارای کاربرد ها و مصارف متنوعی می باشد. کاربرد این اسپرینکلر ها به گونه ای است که در صورت بروز اثری از آتش سوزی همانند زمان هایی که دما از میزان مشخصی بالاتری برود آب موجود تخلیه خواهد شد. عملکرد اسپرینکلر سام فایر به این صورت است که پاشنده ها شامل مایع حساس به حررت می باشند و در مواجه با آتش به صورت مستقل شکسته خواهد شد و موجب پاشیده شدن آب روی آتش خواهند شد.

ویژگی های اسپرینکلر سام فایر

استفاده از اسپرینکلر های سام فایر 99 درصد می تواند موجب کنترل آتش سوزی های ساختمان ها شود. بنابراین ساختمان هایی که توسط اسپرینکلر محافظت می شوند احتمال متحمل شدن خسارات ناشی از آتش سوزی کم خواهد بود. اسپرینکلر ها در شبکه های موجود در اطفای حریق به همراه تجهیزاتی مانند لوله کشی و شیرآلات موجب جلوگیری از آسیب رسیدن به سازه ها و فرو ریختن ساختمان ها خواهد شد. وظیفه سیستم های اسپرینکلر کنترل و جلوگیری از گسترش حریق تا زمانی است که نیرو های امداد حاضر شوند.

خرید اسپرینکلر سام فایر

خرید اسپرینکلر آتش نشانی سام فایر با حضور در سایت آتش پاد امکان پذیر می باشد. مجموعه آریا کوپلینگ که طراح و تولید کننده تجهیزات آتش نشانی می باشد به علت داشتن توان صنعتی و تکنولوژی بالا از برترین تولید کننده های تجهیزات آتش نشانی همچون اسپرینکلر می باشد. تمامی محصولات ارائه شده از لحاظ کیفیت و تنوع تولید در نوع خود بی نظیر می باشند. شما می توانید برای خرید این محصولات از همین صفحه از سایت اقدام کنید و محصولات مد نظرتان را خریداری نمایید.