اسپرینکلر فایرگارد - fireguard

اسپرینکلر فایرگارد از انواع اسپرینکلر های موجود در بازار می باشد که دارای طراحی های مختلف و تکنولوژی های جدیدی می باشد. کمپانی تولید کننده تجهیزات آتش نشانی Fireguard از سال 2006 در زمینه طراحی و توسه سیستم های حفاظت فردی فعالیت داشته است. فروش این اسپرینکلر ها در انواع مختلف با سایز های مختلف در سایت آتش پاد پارسیان صورت می گیرد. امکان ارسال تمامی این محصولات به سراسر کشور امکان پذیر می باشد.

قیمت اسپرینکلر فایرگارد

اسپرینکلر Fireguardدارای عملکرد دمایی با چهار گروه 57 ، 68 ، 79 ، 93 درجه هستند. این اسپرینکلر ها در 4 دسته تولید و به بازار عرضه می شوند که در ادامه مورد بررسی قرار می گیرند.

  • اسپرینکلر فایرگارد بالا زن: از سمت بالا نصب می شود.
  • اسپرینکلر فایرگارد پایین زن: از سمت پایین نصب می شود.
  • اسپرینکلر فایرگارد بغل زن: نام دیگر آن اسپرینکلر دیواری است و روی دیوار نصب می شود.
  • اسپرینکلر فایرگارد توکار: این اسپرینکلر داخل سقف کار گذاشته می شود.

قیمت اسپرینکلر های فایرگارد به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آن ها می توان به اندازه و قابلیت های این محصول اشاره کرد.

کاربرد اسپرینکلر فایرگارد

اسپرینکلر فایرگارد از با کیفیت ترین و بهترین محصولات عرضه شده در سایت آتش پاد پارسیان می باشد. در هنگام آتش سوزی و زمانی که دما و حرارات به میزان مشخصی برسد فعالیت اسپرینکلر شروع می شود. این محصولات از نمونه تجهیزات اطفا حریق است که استفاده از آن می تواند موجب کاهش خسارات ناشی از آتش سوزی شود. شما می توانید برای خرید و اطلاع از قیمت محصولات با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.