کپسول آتش نشانی بیوورسال

این نوع کپسول آتش نشانی با محصور کردن هیدروکربن ها اقدام به خاموش کردن آتش می کند، کپسول بیوورسال این قابلیت را دارد که به آتش در حین عملیات و بعد از آن اجازه اشتعال مجدد نمی دهد، کپسول بیوورسال کنسانتره فرموله شده ای است که با آب رقیق می شود و در عملیات های آتش نشانی قابلیت های گسترده ای دارند.
طراحی بیوورسال به گونه ای می باشد که با محیط زیست سازگار است و برای انسان ها و زیستگاه جانوران، گیاهان و ... که به صورت زنده در طبیعت هستند اثرات مخربی ندارند همچنین از خوردگی و صدمه به تجهیزات جلوگیری می کند همین امر سبب می شود که سلامت آتش نشانان تضمین شود.
این خاموش کننده آتش با تکنولوژی فوق مدرن طراحی شده و قابلیت خاموش کردن آتش های حجیم را دارد این ویژگی به قدری زیاد است که توانایی مهار آتش را در فضای سه بعدی نیز دارد.

قیمت کپسول بیوورسال

مشخصات کپسول بیوورسال

کپسول بیوورسال به چهار حالت زیر به صورت همزمان بر حریق عملکردی مثبت دارد:
اکسیژن: به وسیله دترجنت های خود فومی غیر سمی را به صورت لایه ای روی آتش ریخته و از ترکیب شدن اکسیژن با مواد سوختنی جلوگیری می کند.
سوخت:موادی که در ترکیب بیوورسال برای محصور کردن مورد استفاده قرار می گیرند، مولکول های سطحی سوخت را به دام می اندازند و آن ها را حبس می کنند به گونه ای که سوخت خاصیت سوختنی خود را از دست بدهد همچنین از تبخیر آن جلوگیری می کند.
حرارت:در ترکیبات بیوورسال مواد فعال کننده ای وجود دارد که کشش سطحی آب را کاهش می دهد و بلعکس سبب افزایش خاصیت سرد کنندگی آب می شود که این امر موجب کاهش سریع دمای آتش می شود.
زنجیره آتش:این مواد گازهای نسوخته را جذب و محبوس می کنند که این امر باعث قطع شدن زنجیره آتش خواهد شد و از انفجار جلوگیری می کند.

کاربرد کپسول بیوورسال

کپسول بیوورسال در سراسر دنیا ساخته و مورد استفاده قرار می گیرد، این کپسول ها به دلیل اثرات مثبت و مورد تاییدی که دارند بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند.
این کپسول برای دو نوع آتش سوزی(مانند مایعات و جامدات قابل اشتعال) مناسب است اما بیشترین کاربرد را در اطفاء حریق روغن ها دارد زیرا با استفاده از این مواد بعد از خاموش شدن حریق، محیط از باقیمانده ها پاک سازی می شود.
با توجه به نکاتی که در بالا گفته شد کپسول های بیوورسال بیشترین کاربرد را در محیط هایی مانند پالایشگاه ها، پمپ بنزین ها، جنگل ها و مراتع، صنایع رنگ، مترو و... خواهند داشت.

کاربرد کپسول بیوورسال

کپسول بیوورسال تدبیر

تدبیر برندی است که اقدام به تولید کپسول های بیوورسال می کند، سازنده این کپسول ایران می باشد اما با استفاده از قطعات و وسایل آلمانی، آمریکایی، اتریشی و ... کپسول را می سازند، کپسول های بیوورسال تدبیر قابلیت شارژ مجدد را دارد و ویژگی های آن ها مشابه تمامی کپسول های بیوورسال می باشد.

قیمت کپسول بیوورسال

قیمت این کپسول ها با توجه به حجم، کیفیت، شرکت سازنده و دیگر ویژگی هایی که دارد می تواند متفاوت باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق و خرید کپسول آتش نشانی می توانید به سایت های معتبری همچون آتش پاد پارسیان مراجعه کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

ردیفکپسول آتش نشانی بیوورسالقیمت (تومان)
1 کپسول آتش نشانی بیوورسال 1 کیلویی سام 350000
2 کپسول آتش نشانی بیوورسال 2 کیلویی 350000
3 کپسول آتش نشانی بیوورسال 3 کیلویی با آتش پاد تماس بگیرید
4 کپسول آتش نشانی بیوورسال 4 کیلویی با آتش پاد تماس بگیرید
5 کپسول آتش نشانی بیوورسال 6 کیلویی 600000
5 کپسول آتش نشانی بیوورسال 6 کیلویی دژ 500000
6 کپسول آتش نشانی بیوورسال 12 کیلویی دژ 800000
7 کپسول آتش نشانی بیوورسال 25 کیلویی چرخ دار 1900000
8 کپسول آتش نشانی بیوورسال 50 کیلویی با آتش پاد تماس بگیرید
قیمت کپسول آتش نشانی 6 کیلویی بیوورسال

کپسول آتش نشانی 6 کیلویی بیوورسال از نمونه خاموش کننده های قابل حمل می باشد. محتویات این کپسول...

سوالات متداول کپسول آتش نشانی بیوورسال
کارکر کپسول آتش نشانی بیوورسال به چه صورت است؟
این نوع کپسول آتش نشانی با محصور کردن هیدروکربن ها اقدام به خاموش کردن آتش می کند، کپسول بیوورسال این قابلیت را دارد که به آتش در حین عملیات و بعد از آن اجازه اشتعال مجدد نمی دهد.
آیا کپسول آتش نشانی بیوورسال دوستدار طبیعت است؟
بله؛ طراحی بیوورسال به گونه ای می باشد که با محیط زیست سازگار است و برای انسان ها و زیستگاه جانوران، گیاهان و ... که به صورت زنده در طبیعت هستند اثرات مخربی ندارند