مرکز فروش تجهیزات آتش نشانی در تهران

تجهیزات آتش نشانی در تهران

برای تهیه تجهیزات آتش نشانی در تهران می توانید از طریق سایت گروه آتش پاد پارسیان اقدام به خرید نمایید. در صورت نیاز به مشاوره درباره لوازم و تجهیزات اعلام، اطفاء حریق و لوازم ایمنی و ... می توانید از مشاوره کارشناسان آتش پاد پارسیان استفاده نمایید.
امروزه تجهیزات اطفاء حریق از وسایل و ابزار کارمد در مقابله با آتش می باشد. در بسیاری از موارد استفاده به هنگام و درست از این تجهیزات موجب نجات جان و مال افراد شده لذا وجود تجهیزات آتش نشانی در مکان هایی که محل تردد و زندگی افراد می باشد، ضروری است. در صورتی که در آتش سوزی های با ابعاد کوچک سرعت عمل در استفاده از تجهیزات آتش نشانی و اطفا حریق بالا باشد، می توان میزان ضرر و زیان ناشی از آتش سوزی را به حداقل رسانید اما در آتش سوزی های با ابعاد متتوسط و بزرگ برای مهار اتش نیاز به تجربه و تخصص می باشد لذا ضروری است در هنگام بروز چنین حادثه هایی به سرعت و با حفظ خونسردی محل را ترک کرد.

آتش پاد پارسیان مرکز فروش تجهیزات آتش نشانی در تهران

به منظور خاموش کردن انواع مختلف آتش از مجموعه ای از لوازم اطفا حریق استفاده می شود. برای تهیه لوازم و تجهیزات آتش نشانی بایستی از مراکزی اقدام به خرید کنید که دارای مجوزهای رسمی از سازمان های ذیصلاح باشند. گروه آتش پاد پارسیان با رعایت تمامی استانداردها در زمینه فروش تجهیزات ایمنی و آتش نشانی دارای سابقه ای درخشان می باشد که برای خرید این لوازم می توانید به مرکز فروش تجهیزات آتش نشانی آتش پاد پارسیان مراجعه کنید. تجهیزات و لوازم اعلام و اطفا حریق که توسط گروه آتش پاد پارسیان تامین می گردد، عبارتند از:

  • تجیزات آتش نشانی شامل: اتصالات آتش نشانی، جعبه های آتش نشانی، شیلنگ آتش نشانی و اسپرینکلر
  • دسته محصولات آریا کوپلینگ شامل: جعبه آتش نشانی، قرقره هوزریل، شیر فلکه، نازل، کوپلینگ و آچار کوپلینگ، هیدرانت و درپوش هیدرانت و تبدیل
  • تجهیزات تخصصی شامل دستگاه تنفسی، لباس، دستکش و چکمه عملیاتی آتش نشانی، پمپ پورتابل و تجهیزات اطفا حریق واتر میست
  • سیستم های اعلام حریق
  • سیستم های اطفاء حریق
  • لباس و تجهیزات ایمنی شامل جعبه کمک های اولیه، لباس کار، چکش اضطراری،کلاه،دستکش، گوشی، کفش و عینک حفاظتی کار
  • کپسول های آتش نشانی

مرکز فروش لوازم آتش نشانی در تهران

استفاده از تجهیزات مرغوب، باکیفیت و استاندارد در کنار مهارت، می تواند از جمله فاکتورهای مهم و موثر در موفقیت به هنگام رویارویی با حریق باشد. گروه آتش پاد پارسیان به عنوان مرکز فروش لوازم آتش نشانی در تهران از بهترین ارائه کنندگان این تجهیزات در کشور می باشد و سعی مجموعه بر این است تا با فراهم کردن مدرنترین تجهیزات در زمینه مقابله با آتش سوزی، ایمنی و سلامت را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد.
آدرس و اطلاعات تماس با گروه آتش پاد پارسیان در این صفحه درج گردیده است، شما عزیزان می توانید در صورت نیاز به صورت حضوری و یا غیر حضوری از خدمات این مرکز بهره مند گردید. 

آدرس: تهران، خیابان امام خمینی، میدان حسن آباد، روبروی بیمارستان سینا، کوچه جهانگردی، پاساژ جهانگردی طبقه همکف، پلاک 6

  تلفن تماس: 66737498 21(98+)
  تلفن همراه: 9126624272(98+) 

آدرس: کرج، بلوار شهدای دانش آموز، مقابل بانک صنعت و معدن، جنب داروخانه

  تلفن تماس: 32777185 26(98+) 
  تلفن همراه: 9126624272(98+) 
تماس با ما
*
نام خود را به طور صحیح وارد کنید

*
لطفا ایمیل خود را به طور صحیح وارد کنید

موضوع را مشخص نمایید

*
پیام مورد نظر خود را وارد نمایید