درباره ما آتش پاد پارسیان

تاریخچه فعالیت گروه آتش پاد پارسیان

این گروه فعالیت خود را از سال 1377 آغاز نمود و از جمله فعالیت های آن می توان به این موارد اشاره نمود: واردات تجهیزات ایمنی و آتش نشانی، فروش تجهیزات و لوازم تخصصی در این حوزه، شارژ و سرویس های دوره ای کپسول های آتش نشانی.

فروشگاه آتش پاد پارسیان پس از سال ها تلاش مفتخر است با جلب اعتماد مشتریان خود توانسته جایگاهی در خور در این زمینه کسب نماید که این مهم جز با لطف خداوند منان و مشتریان عزیز مجموعه امکان پذیر نبود.

اهداف مجموعه آتش پاد پارسیان

شعار مجموعه آتش پاد پارسیان ارائه بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات در زمینه مقابله با آتش سوزی به مشتریان این مجموعه، می باشد. از فاکتورهای مهم و اهدافی که همواره سعی داشته ایم درباره تجهیزات گردآوری شده در سبد محصولات فروشگاه آتش پاد پارسیان مورد توجه قرار دهیم کیفیت، تنوع بالا، داشتن تاییدیه از کارشناسان سازمان آتش نشانی و استانداردهای ملی و بین المللی محصولات بوده است.

جهت اطلاع از قیمت و خرید تجهیزات مختلف آتش نشانی و ایمنی در عرضه شده توسط گروه آتش پاد پارسیان می توانید به فروشگاه اینترنتی این مجموعه مراجعه و یا با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نمایید.

 

گروه آتش پاد پارسیان دارای سابقه ای طولانی در زمینه تامین و فروش تجهیزات و لوازم اعلام و اطفاء حریق و همچنین تجهیزات ایمنی می باشد.

در حال حاضر فروشگاه آتش پاد پارسیان به عنوان یکی از فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه محصولات و تجهیزات مرتبط با اعلام و اطفاء حریق موفق به اخذ نمایندگی و خدمات پس از فروش از اغلب شرکت ها و تولیدی های فعال در حوزه تجهیزات آتش نشانی و ایمنی در کشور شده است.