اعلام حریق آریاک

سیستم اعلام حریق آریاک یکی از بهترین برندها در زمینه اعلام حریق می باشد که فعالیت خود را از سال 1367 شروع کرده و با عنوان شرکت آریاک الکتریک در سال 1375 به ثبت رسید. این شرکت دارای گواهینامه تولید از وزارت صنایع می باشد. محصولات شرکت آریاک بسیار با کیفیت بوده و با داشتن آزمایشگاه های تخصصی و کادر متخصص و مجرب محصولات این شرکت نزد کارشناسان فنی و همچنین مصرف کنندگان بسیار محبوب می باشد زیرا علاوه بر طراحی زیبا محصولات از ایمنی بسیار بالایی برخوردار است تا جایی که محصولات خود را در ایران و کشورهای همسایه صادر میکند. نظارت این شرکت به صورت 24 ساعته بوده و در سرویس و نگهداری سیستم های اعلام حریق طبق استاندارد BS5839 عمل می کند.

قیمت دستگاه اعلام حریق آریاک

سیستم های اعلام حریق آریاک با توجه به فروش بالا و برای دسترسی راحتر برای شما عزیزان نمایندگان فروشی را انتخاب کرده که یکی از این نماینده ها فروشگاه آتش پاد پارسیان بوده که برای اطلاع از قیمت دستگاه اعلام حریق آریاک می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. با توجه به زیاد شدن وسایل در منزل و سایر مکان مثل ادارات و یا اماکن تجاری و کارخانه ها و... یکی از بهترین روش ها برای نگهداری از جان و مال خود نصب کردن اعلام حریق در این محیط ها می باشد زیرا سیستم اعلام حریق آریاک به محض شناسایی کردن آتش سوزی، دود و مونوکسید از طریق آژیرهای خود افرادی که در آن مکان حضور دارند را با خبر می کند و می تواند موجب جلوگیری از آتش سوزی و مهار آتش سوزی و حفظ جان سایر افراد گردد. در زمان های قدیم سیستم اعلام حریق آریاک بیشتر برای ادارات و کارخانه های بزرگ مورد استفاده بود ولی چند سالیست که محصولات این شرکت برای منازل نیز مورد استفاده قرار گرفته است.
اگر بخواهیم اجزای تشکیل دهنده سیستم اعلام حریق آریاک را به صورت مختصر و مفید شرح بدیم تقسیم بندی آن ها عبارتند از:
کنترل پنل مرکزی: کنترل پنل مرکزی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد چرا که ارتباط بین اجزا سیستم بر عهده این قطعه می باشد. پس در انتخاب آن بسیار دقت کنید یا از مشاورین آتش پاد پارسیان کمک بگیرید.
دتکتور: شناسایی کردن دود، گاز، حرارت بر عهده این قطعه می باشد. دتکتورها مدل های مختلفی دارند که هر کدام دارای ویژگی خاصی می باشد. انواع مدل های آن عبارتند از: دتکتور دودی، دتکتور گازی، دتکتور حرارتی و دتکتور ترکیبی.
آژیرها: آژیرها، هشداردهنده هایی می باشند که از طریق صدا و نور درهنگام وقوع حادثه افرادی که در آن محل حضور دارند را خبردار می کند. شاسی: شاسی ها را معمولا در محیط بزرگ قرار میدهند. دکمه ی سفید رنگی در این شاسی ها به کار رفته است که با فشار دادن آن در زمان آتش سوزی بقیه افرادی که در آن مکان حضور دارند از حادثه باخبر می شوند.از ویژگی آن می توان به ضد ضربه بودن و امنیت بالای آن اشاره کرد.

لیست قیمت اعلام حریق اریاک

اعلام حریق آریاک به دلیل داشتن تنوع بالای محصولات خود و همچنین در نظر گرفتن قیمت مناسب و شرایطی اقتصادی کشور از محصولات خود لیستی تهیه کرده است که برای دریافت لیست قیمت اعلام حریق اریاک می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شستی اعلام حریق آریاک

شستی اعلام حریق آریاک یکی از قطعه های سیستم اعلام حریق می باشد که در مکان های مختلف مثل مترو،...