کپسول آتش نشانی Jockel آلمان

شرکت آلمانی با نام جوکل از سال 1949 فعالییت خود را در زمینه سیستم های اطفاء حریق، کپسول ها و... برای حفاظت از جان مردم و خدمت به کشور خود شروع کرد.محصولات تولیدی این کارخانه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است که البته باید ذکر شود که قیمت محصولات این کارخانه نسبت به کارخانه های دیگر به مراتب بالاتر است.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کپسول های جوکل و نحوه عملکرد آن ها میتوانید به سایت آتش پاد مراجعه کنید.

شرکت کپسول آتش نشانی جوکل با کیفیت و مناسب

شرکت جوکل تمامی محصولات خود را در بهترین کیفیت عرضه می کند و از بهترین مواد برای بکارگیری در محصولات خود استفاده می کند اما نکته مهم درباره این محصول و محصول های دیگر این شرکت یکسان بودن چرخه تولید هر کدام از آن ها است.این سیستم مورد استفاده هزینه های تعویض شارژ و... را به شدت کاهشد داده است و دلیل آن این است که تفاوتی ندارد که سیستم خاموش کننده شما فوم باشد یا گاز یا آب در هر صورت لوازم یدکی این سیستم ها همگی یکسان هستند پس ابزار مورد نیاز برای سرویس یا تعمیر هر کدام از آن ها یکسان است و همین امر سبب می شود هزینه های تعمیر و.. ما به شدت کاهش پیدا کند. 

 شرکت کپسول آتش نشانی جوکل با کیفیت و مناسب   

آیا کپسول های جوکل به صرفه اند ؟

همانطور که ذکر شد کپسول های جوکل از کیفیت های بالایی برخوردار اند اما نسبت به محصول های دیگر با کارخانه های متفاوت قیمت های نسبتا بالاتری دارند اما همانطور که عرض کردم این سیستم به کار رفته در کپسول های جوکل برای تعمیر و تعویض، هزینه های آن را به شدت کاهش داده است پس می توان گفت این کپسول ها جزو محصول های به صرفه هستند.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات و کپسول های شرکت جوکل می توانید به سایت آتش پاد مراجعه فرمایید.