سه شنبه 31 فروردین 1400
09126624272 
کپسول آتش نشانی دژ

کپسول آتش نشانی دژ از مهم ترین تجهیزات خاموش کننده است که حضور آن در مکان های صنعتی، خانه ها، وسایل نقلیه، شرکت ها و ... لازم و ضروری است. کپسول های آتش نشانی از تجهیزاتی هستند که برای خاموش کردن آتش از آن ها استفاده می شود و به صورت چرخدار و قابل حمل تولید می شوند. برای پر کردن این کپسول ها از موادی همچون گاز، پودر و آب استفاده می شود.

توضیحات کپسول آتش نشانی دژ

کپسول آتش نشانی دژ از برند های معتبر تولید کننده کپسول آتش نشانی می باشد که در وزن های مختلف قابل خریداری می باشد. نمونه های سنگین تر این کپسول های آتش نشانی بر روری چرخ قرار می گیرند. برای در دسترس بودن این کپسول ها عموما در یک جای مشخص و به صورت ثات نگهداری می شوند. هر کدام از کپسول ها با توجه به نوع آتش سوزی دارای کارایی متفاوتی می باشد. شرکت آتش پاد پارس ارائه دهنده انواع کپسول آتش نشانی در وزن های مختلف می باشد. شما می توانید برای خرید کپسول های آتش نشانی از طریق راه های ارتباطی موجود اقدام نمایید.

شرکت دژ کپسول آتش نشانی

شرکت دژ کپسول آتش نشانی ارائه دهنده کپسول آتش نشانی در سایز های مختلف می باشد. از جمله محصولات کارخانه دژ می توان به موارد زیر اشاره کرد:
کپسول فوم و گاز: ابعاد کپسول های آتش نشانی فوم گاز تولیدی کارخانه دژ 6، 10، 25، 50 و 75 کیلوگرم است. اگر برای منازل خود قصد خرید این نمونه از کپسول های آتش نشانی را دارید ما کپسول 6 کیلوگرمی را به شما توصیه می کنیم.
کپسول پودر و گاز: کپسول های آتش نشانی پودر و گاز در اندازه های یک کیلوگرمی تا 75 کیلوگرمی به بازار ارائه می شوند.
در صورتی که برای حفظ امنیت محیط زندگی و یا محل کارتان به دنبال تجهیزات ایمنی هستید می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا شما را در این روند یاری کنند و به راحت ترین روش ممکن محصولات مد نظرتان را خریداری نمایید.

کپسول آتش نشانی دژ یک کیلوگرمی

کپسول آتش نشانی دژ یک کیلوگرمی از ورق‌های فولاد با روکش رنگ های قرمز، آبی و... ساخته شده اند که...

کپسول آتش نشانی 6 کیلویی دژ

کپسول آتش نشانی 6 کیلویی دژ از ورق‌های فولاد با روکش رنگ های قرمز، آبی و... ساخته شده اند که بدن...