کپسول آتش نشانی دژ یک کیلوگرمی

کپسول آتش نشانی دژ یک کیلوگرمی از ورق‌های فولاد با روکش رنگ های قرمز، آبی و... ساخته شده اند که بدن آن ضد جرقه بوده و همچنین از وزن سبکی برخوردار می باشد. وزن کامل این کپسول حدود 1.9 کیلوگرم بوده و با شکل استوانه‌ای به قطر 9 و ارتفاع 28 سانتی‌متر تولید می‌شود. اگر بخواهیم بر اساس ماده خاموش کننده که درون خود دارند دسته بندی کنیم به چهار نوع تقسیم بندی می شوند که به صورت خلاصه به آن ها می پردازیم:
کپسول آتش نشانی آب و گاز: این کپسول در واقع ساده ترین نوع می باشد زیرا آب عامل خاموش کننده هست که به کمک گاز نیتروژن و با فشار از داخل کپسول خارج می شود. این محصول کم حجم بوده و همچنین سبک می باشد که بسیار مناسب استفاده در منزل و محل کار می باشد.
کپسول آتش نشانی دی اکسید کربن: مواد داخل این نمونه کپسول، گاز کربنیک یا همان گاز CO2 می باشد که با فشار از کپسول خارج می شود و با دور کردن اکسیژن از اطراف آتش، باعث خاموش شدن آتش می گردد.
کپسول آتش نشانی پودر و گاز : این نمونه کپسول را می توان به عنوان معروف ترین نوع خاموش کننده دانست که در آن پودر پی کربنات سدیم به عنوان عامل خاموش کننده می باشد که به وسیله گاز نیتروژن از درون کپسول آتش نشانی خارج شده و باعث خاموش شدن آتش می گردد. کپسول آتش نشانی فوم: مواد داخل این کپسول فوم یا همان کف آتش می باشد که با فشار گاز از داخل کپسول خارج می شود و با نشستن بر روی آتش ، از رسیدن اکسیژن جلوگیری کرده و باعث اطفا حریق می شود.
در صورتی که برای خرید نیازمند مشورت قبل از خرید هستید می توانید با کارشناسان آتش پاد پارسیان تماس حاصل فرمایید تا شما را در روند خرید هدایت کنیم و بهترین محصول مطابق با نیاز هایتان را خریداری نمایید.

قیمت کپسول آتش نشانی دژ یک کیلوگرمی

قیمت کپسول آتش نشانی دژ یک کیلوگرمی بر اساس نوع آن تعیین می شود. به عنوان مثال قیمت کپسول آتش نشانی آب و گاز با قیمت کپسول آتش نشانی پودر و گاز یک کیلوگرمی دژ متفاوت است و این قیمت ها بر اساس هزینه پایه مواد مورد استفاده برای پر کردن کپسول و همچنین تجهیزات به کار رفته برای این کار، متغییر است. شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت کپسول آتش نشانی دژ یک کیلوگرمی در انواع مختلف و همچنین در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان آتش پاد پارسیان تماس حاصل نمایید.