اعلام حریق تسلا

اعلام حریق تسلا متشکل از چندین دستگاه بوده که با یکدیگر کار می کنند و هدف آن کاهش دادن تلفات جانی، مالی و خسارت های ناشی از حریق می باشد. این دستگاه در صورت وجود دود، آتش، منوکسید کربن و.. در محل آن ها را تشخیص می دهد و از طریق آژیرها افراد را باخبر میکند.

کاربردهای اعلام حریق تسلا

 تجهیزات تسلا با داشتن گواهی‌ نامه‌های بین‌المللی مثل ISO9001 و ISO2008 و استانداردهای داخلی نزد افراد و کارشناسان بسیار معتبر بوده و سالیانیست که مورد استقبال کارشناسان فنی و مورد اعتماد مصرف کنندگان بوده‌ است و همچنین با داشتن سابقه ی درخشان خود توانسته است بخش مهمی از بازار سیستم‌های اعلام حریق ایران را به خود در برگیرد. سیستم های اعلام حریق تسلا ساخت کشور ایران می باشند و امروزه پیشرفت های زیادی در این زمینه داشته اند. اعلام حریق تسلا قابل نصب و استفاده در اکثر ساختمان های با کارکردهای متفاوت مثل: مکان های تاریخی، اماکن تجاری، موزه و ساختمان های مسکونی با تعداد واحد زیاد و... می باشد. اعلام حریق تسلا را میتوانیم یکی از تولید کنندگان جهانی در زمینه تولید و همچنین طراحی محصولات خانگی و صنعتی بدانیم. این شرکت با داشتن کادر مجرب و متخصصین حرفه ای در زمینه اعلام هشدار حریق و دود بسیار موفق بوده و محصولات  با کیفیتی را برای نجات جان افراد و حفاظت آن ها از حوادث غیر مترقبه حریق طراحی و تولید می کنند.

معرفی محصولات اعلام حریق تسلا

اگر بخواهیم به صورت ساده بیان کنیم سیستم های اعلام حریق تسلا از قسمت های مختلفی تشکیل شده اند که عبارتند از:
مرکز کنترل: مرکز کنترل ها را برای دریافت اطلاعات و همچنین پردازش استفاده می کنیم. مرکز کنترل متعارف تسلا که برای سیستم اعلام حریق متعارف Conventional به کار می رود، قادر به تشخیص حریق بر اساس داده های دریافتی است.
دتکتورها: به دتکتورها، آشکارسازها نیز گفته می شود که وظیفه ی آن ها دریافت کردن اطلاعات برای تشخیص دادن حریق، حرارت، گاز یا... بر اساس برنامه هایی که در آن ها تعریف شده اند، می باشد که انواع آن عبارتند از: دتکتورهای حرارت، دتکتور دود و مولتی دتکتور.
آژیرها: وظیفه آژیرها، هشدار دادن می باشد. سیگنال ها حریق زمانی که از طریق حسگرها ارسال به کنترل پنل می شود، کنترل پنل نیز دستور اتفاق افتادن حریق را به هشدار دهنده ارسال می‌کنند و موجب ایجاد نور و صدا در محیط می شود. آژیر فلاشرها علاوه بر تولید صدا، نور هم تولید میکنند زیرا امکان دارد در آن مکان سر و صدا زیاد باشد یا افراد ناشنوا حضور داشته باشند که نور آژیرها کمک زیادی میکند. برای اطلاع  بیشتر از این محصول و همچنین لیست قیمت اعلام حریق تسلا و سایر محصولات دیگر می توانید با کارشناسان آتش پاد پارسیان در ارتباط باشید.

 

تلفن کننده اعلام حریق تسلا

تلفن کننده اعلام حریق تسلا مشخصات: 15 حافظه سخن گو گارانتی مادام العمر ابعاد 142×94×41 mm جریان...

نقشه نصب دتکتور اعلام حریق تسلا

نقشه نصب دتکتور اعلام حریق تسلا در این صفحه ارائه شده است.

نمایندگی اعلام حریق تسلا در تهران

آتش پادکو نماینده رسمی محصولات تسلا در تهران می باشد.

کاتالوگ اعلام حریق تسلا

ما برای هر کالایی که خریداری می کنیم نیاز به دفترچه راهنما داریم تا بتوانیم توانایی های محصول...

پنل اعلان حریق تسلا

کنترل پنل ۱۸ زون تسلا یکی از مهمترین اجزا سیستم اعلام حریق می باشد زیرا وظیفه ی آن کنترل و هماهنگ...