باتری اعلام حریق تسلا

حتما با سیستم اعلام حریق تسلا آشنایی دارید. این سیستم وظیفه کنترل آلاینده های وجود در هوا و سپس تکمیل فرایند اطفای حریق را دارد. این سیستم از برق شهری تغذیه و انجام وظیفه می کند. حال این فضا را متصور شوید که برق قطع شده است و متاسفانه محل مورد نظر شما آتش گرفته است. چه باید کرد؟ چطور باید سیستم اطفای حریق را فعال کرد؟ نگران این موضوع نباشید. این مشکل به راحتی قابل حل است و شما کافیست که ایمنی محل زندگی یا کار خود را به ما بسپارید. با آتش پاد همراه باشید.

مشخصات فنی باتری اعلام حریق تسلا

متخصصان برند تسلا قبل از وقوع خطرات احتمالی، مشکلات سیستم برق رسانی دستگاه و ساختمان را پیش بینی و با طراحی باتری های کمکی، نیاز شما را رفع کرده اند. باتری اعلام حریق تسلا به عنوان منبع تغذیه کمکی به میان آمده است تا در صورت ایجاد اختلال در سیستم برق رسانی شهری، برای مدت محدود برق مورد نیاز پنل اعلام حریق را تأمین کند. این باتری حجم اندکی دارد و فضای کمی را اشغال می کند. مدت زمانی که این باتری قابلیت برق رسانی دارد، در باتری های متفاوت فرق دارد ولی معمولا در حدود 30 دقیقه است. باتری اعلام حریق تسلا دارای هشدار اتمام شارژ است که در دقایق پایانی (4 دقیقه مانده به اتمام شارژ) با ایجاد صدای هشدار، به مخاطبان اعلام می کند که تا چند دقیقه دیگر فرایند برق رسانی به اتمام می رسد. این باتری جریان 5/4 آمپر را در ولتاژ 12 ولت انتقال می دهد و پس از تمام شدن شارژ آن می توانید در حدود چند دقیقه دوباره آن را شارژ کنید. با این توصیف، منتظر چه نشسته اید؟ یک سیستم اعلام حریق باید تمام تجهیزات و ابزارهای خود را به همره داشته باشد تا به یک کنترل کننده قوی تبدیل شود. در واقع اعلام حریق تسلا وظیفه افزایش امنیت محل مورد نظر شما را دارد و اجازه نمی دهد که عوامل خارجی امنیت شما را مختل کند.

مشخصات فنی باتری اعلام حریق تسلا


بعد از این موارد به قسمت خرید محصول می رسیم. برند تسلا در ایران فعالیت خودش را چندین سال پیش آغاز کرده است و در تولید تجهیزات اعلام حریق و آتش نشانی گام های بلندی برداشته است. امروز این برند با باتری اعلام حریق در خدمت شما عزیزان است و برای شما آرزوی ایمنی بی نهایت را دارد. حال به دنبال نمایندگی معتبر برای خرید محصولات این برند هستید و به دلیل تنوع فروشگاه ها نمی توانید که به آن ها اعتماد کنید. این مورد نیز از چشمان کارشناسان دور نمانده است و با افتخار محصولات خود را از طریق فروشگاه آتش پاد به شما معرفی می کند.

 

خرید باتری اعلام حریق تسلا

فروشگاه آتش پاد پارسیان عرضه کننده محصولات برند تسلا در بازار داخلی است و باعث شده است که متقاضیان محصولات این برند بیش از پیش خواهان دریافت خدمات تسلا شده اند. باید دریافت که دلیل این امر چیست. آتش پاد به روز ترین و در دسترس ترین خدمات را به مشتریان عرضه می کند و با توجه به نیاز های مشتریان، سعی می کند که آن ها را در کمترین زمان رفع کند. با این توصیف کسی هم هست که همچنان قصد خرید از این فروشگاه و برند تسلا را نداشته باشد؟ در گذر زمان همکاری این دو به قدری پیشرفت کرد که اکنون شاهد محصولاتی مرغوب با قیمتی به صرفه هستیم. برای دریافت باتری اعلام حریق تسلا با ما همراه باشید و یک خرید ایمن را برای ایمنی ساختمان خود تجربه کنید.