اعلام حریق تله تک

سیستم اعلام حریق تله تک یکی از بزرگترین و معتبرترین سیستم های اعلام حریق در ایران و جهان می باشد. کمپانی Teletek Electronics مجهز به دستگهای تست دقیق و خط تولید پیشرفته می باشد که قبل از عرضه کردن محصولات خود را 100 درصد تست میکنند. این شرکت در شهر صوفیه کشور بلغارستان از سال 1991 فعالیت خود را آغاز کرده و دارای استاندارد EN54 اروپا می باشد.

لیست قیمت اعلام حریق تله تک

هدف سیستم اعلام حریق تله تک این است که تلفات جانی، مالی و... را کاهش دهد و خسارت های ناشی از حریق را به حداقل برساند. این سیستم از کار کردن چندین دستگاه با یکدیگر تشکیل شده اند که از طریق قطعه های خود آتش و دود و منوکسیدکربن را شناسایی کرده و از طریق آژیرهای خود افرادی که در آن منطقه حضور دارند را با خبر می کند.
محصولات اعلام حریق تله تک بسیار متنوع بوده و از همین جهت نسبت به ویژگی ها و کاربردهای آن ها دارای قیمت متفاوتی می باشند. برای اطلاع از لیست قیمت اعلام حریق تله تک کافیست با مشاوران آتش پاد پارسیان در تماس باشید.

قیمت دستگاه اعلام حریق تله تک

سیستم های اعلام حریق این شرکت چندین سال است که از نظر کارشناسان و مصرف کنندگان بسیار با کیفیت بوده و همچنین نسبت به سایر برندهای خارجی دارای قیمت مناسبی می باشد. این سیستم ها را می توانید در خانه، ادارات، کارخانه ها و سایر اماکن ها نصب و راه اندازی کنید و از جان و مال خود حفاظت کنید. این شرکت با داشتن متخصصین حرفه ای و کادر مجرب خود توانسته است بخش مهمی از بازار ایران، بلغارستان و سایر کشورها را در برگیرد.

اعلام حریق تله تک


سیستم اعلام حریق تله تک از بخش های مختلفی مثل: دتکتورها، آژیرها، مرکز کنترل و شاسی های دستی دارند که اگر بخواهیم کاربرد آن ها را به صورت ساده و مختصر بیان کنیم:
دتکتور: وظیفه ی دتکتورها دریافت اطلاعات یا به زبان ساده تر شناسایی دود، گاز و... می باشد که به آنها آشکار ساز نیز گفته می شوند. دتکتورها مدل های مختلفی مثل: دودی، گازی و... دارد.
مرکز کنترل: مرکز کنترل یا همان کنترل پنل مرکزی می باشد که کار این قطعه بسیار مهم بوده زیرا اجزای مختلف سیستم را به یکدیگر ارتباط داده و کنترل می کند.
آژیرها: وظیفه این قطعه هشدار دادن می باشد که به صورت صدا و نور می باشد.
شاسی ها: که در راهرو یا مراکز بزرگ استفاده می شود که با فشار دادن آن صدای آژیرها در می آید و می توانید دیگران را از آتش سوزی و... با خبر کنید.

اگر بدنبال خرید عالی و قیمت مناسب هستید، در فروشگاه اینترنتی آتش پاد پارسیان می توانید مناسبت ترین قیمت دستگاه اعلام حریق تله تک را مشاهده فرمایید.

 محصولات قیمت (تومان)
پنل اعلام حریق متعارف تله تک mag plus شانزده زون  6161300 
 پنل اعلام حریق متعارف تله تک mag8 چهار زون 3000000 
 دتکتور دودی متعارف تله تک مدل S30 176880 
دتکتور دودی اپتیکال آدرس پذیر تله تک SensoIRIS S130 همراه با پایه 450000
 دتکتور حرارتی متعارف تله تک مدل F10 165700 
آژیر اعلام حریق متعارف تله تک مدل RSND  342000 
آژیر فلاشر اعلام حریق آدرس پذیر تله تک WS و WS IS 950000
 شستی اعلام حریق متعارف IRIS MCP50 167000 
قیمت شستی اعلام حریق آدرس پذیر تله تک SensoIRIS MCP150 IP67 700000
پایه دتکتور متعارف مدل IRISB24D  59000