کپسول آتش نشانی روناک

کپسول آتش نشانی روناک دارای تنوع بسیاری می باشد. اگر بخواهیم به صورت مختصر توضیحی در مورد شرکت این کپسول دهیم، شرکت روناک گاز خزر فعال در زمینه ارائه انواع کپسول های متنوع می باشد که از سال 1382 شروع به کار نموده و تا امروز جزء بهترین و مشهورترین برند های کپسول آتش نشانی می باشد زیرا این شرکت تمام استانداردها را رعایت کرده و همچنین هدف آن ارائه محصولات با کیفیت بالا بوده که در این زمینه بسیار موفق می باشد.

خاموش کننده روناک

از انواع کپسول خاموش کننده روناک می توان به کپسول های پودر و گاز اشاره کرد که از وزن 1 کیلوگرمی تا وزن 12 کیلوگرمی موجود می باشد. همچنین کپسول های آب و گاز و کپسول های فوم آن از 6 لیتری تا 50 لیتری موجود می باشد و نمونه دیگر آن کپسول های اتوماتیک سقفی می باشد. با توجه به مطالب بالا در میابیم که کپسول های این شرکت بسیار متنوع بوده و هر کدام نسبت به وزن و مواد داخل کپسول کارایی متفاوتی دارند و شما می توانید با گرفتن مشاوره از کارشناسان آتش پاد پارسیان این محصولات را در مکان های مختلف و شرایط جغرافیایی و آب و هوایی متفاوت استفاده کنید.

قیمت خاموش کننده روناک

شرکت روناک گاز خزر با توجه به شرایط اقتصادی و... تمام تلاش خود را انجام داده که از طرفی محصولاتی با بهترین کیفیت ارائه کند و همچنین قیمت خاموش کننده روناک را به مناسب ترین قیمت ارائه کند. برای گرفتن قیمت کپسول روناک و سایر محصولات آتش نشانی کافیست با مشاوران فروشگاه اینترنتی آتش پاد پارسیان در تماس باشید. برای نصب این محصول بهترین مکان نزدیک درب های ورودی یا خروجی می باشد زیرا باید محل آن به نحوی باشد که علاوه بر قابل مشاهده بودن دارای دسترسی بسیار خوبی باشد که در زمان وقوع حادثه به سرعت خاموشی اتفاق بیفتد. کپسول روناک بسیار محکم بوده و به شکل استوانه ای عرضه می گردد. حتما در خرید این محصول دقت کنید که کپسول به صورت پلمپ و دارای گارانتی باشد و از آنجایی که این محصول نقش مهمی در حفظ جان و مال شما دارد سعی کنید اینگونه محصولات را از فروشگاه های مطمئن مانند آتش پاد پارسیان انجام دهید .

اگر بخواهیم به صورت مختصر در مورد نحوه استفاده از این کپسول بپردازیم اولین توصیه ما این است که کلاس یا دوره آموزشی ببینید چرا که نحوه ی مهار کردن آتش در محیط باز و بسته و همچنین وسیله ی آتش گرفته و مواد داخل کپسول ها بسیار متفاوت است ولی به طور کلی کار باکپسول های روناک مثل سایر کپسول های موجود در بازار می باشد.