اسپرینکلر آریا کوپلینگ

اسپرینکلر آریا از پیشرفته ترین تجهیزات در زمینه اطفاء حریق است که از مجموعه ابزار های خودکار برای کنترل آتش محسوب می شود. آریا کوپلینگ یکی از تولید کنندگان مطرح اسپرینکلر در کشور است که از بهترین مواد اولیه برای ساخت این محصولات استفاده می شود. تمام محصولات مطابق با استاندارد های روز دنیا تولید می شود و دارای پروانه استاندارد ملی ایران و تاییدیه سازمان آتش نشانی ایران است. از وجه تمایز های اسپرینکلر آریا با سایر برند های اسپرینکلر می توان به واکنش سریع این محصول اشاره کرد که در نتیجه آن هوای محیط را خنک و فرصت کافی برای خروج افراد محبوس را فراهم می کند.

ویژگی های اسپرینکلر آریا کوپلینگ

از جمله تولیدات آریا کوپلینگ می توان به نمونه های بالازن، پایین زن، دیواری و مخفی اشاره کرد. این اسپرینکلر ها مهم ترین قسمت های سیستم هی اطفای حریق می بانشد که با وجود ابعاد کوچکی که دارند کار های بسیار مهمی انجام می دهند. قسمت حساس به دما و مایع درون اسپرینکلر آریا از مهم ترین قسمت های سپرینکلر ها می باشد که وظیفه فعال سازی سیستم اطفای حریق را دارد.

خرید اسپرینکلر آریا کوپلینگ

برای خرید سیستم های اسپرینکلر آریا کوپلینگ شما می توانید به وب سایت آتش پاد پارسیان مراجعه کنید و این محصولات را با قیمتی مناسب خریداری نمایید. تمامی محصولات ارائه شده در این صفحه از کیفیتی بالا برخوردار می باشند و در دو نوع واکنش سریع و استاندارد به بازار عرضه می شوند. قیمت این محصولات با در نظر گرفتن کیفیت و تنوع طرح و رنگ دارای کارایی قابل قبولی می باشد. برای اطلاع از قیمت بروز این محصولات می توانید با پشتیبانان ما تماس حاصل فرمایید تا شما را در فرایند خرید یاری کنند.