کپسول آتش نشانی کیهان

کپسول آتش نشانی کیهان بر اساس وزن به دو صورت دستی یا همان قابل حمل و چرخ دارهستند که کپسول های دستی معمولا از وزن 1 کیلوگرم شروع می شود و تا وزن های بالاتری که یک شخص به راحتی بتواند آن را حمل کند موجود می باشد. نوع بزرگ تر این محصول به دلیل داشتن وزن زیاد بر روی چرخ قرار می گیرند که به عنوان کپسول های آتش نشانی چرخ دار شناخته می شوند.

ویژگی های کپسول آتش نشانی کیهان

ویژگی های کپسول آتش نشانی کیهان

کپسول آتش نشانی کیهان بسیار مقاوم است و به شکل استوانه های فلزی محکم بوده و از موادی همچون آب، گاز، پودر و مواد ضداشتعال درون مخزن تحت فشار ذخیره می‌شود. مقاومت این محصول بخاطر وجود مواد اطفاء حریق تحت فشار در مخزن می باشد. سعی کنید کپسول های آتش نشانی در جایی نصب کنید که به راحتی قابل دیدن و قابل دسترسی باشند که معمولا نزدیک درب های ورودی و خروجی بهترین گزینه می باشد. نصب کپسول آتش نشانی در محیطی که هستید کمک بسزایی در مهار کردن آتش و یا حتی کنترل آتش تا زمان رسیدن نیروهای آتش نشان می کند. پس برای حفظ جان و مال و عزیزان خود این محصول را از مراکز معتبر مثل فروشگاه اینترنتی فروشگاه آتش پاد پارسیان خریداری کنید.

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی کیهان

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی کیهان

استفاده از این محصول مانند سایر کپسول های آتش نشانی می باشد. در ابتدا سعی کنید آرامش خود را حفظ کرده و بسیار خونسرد باشید. سپس در قسمت بالای این کپسول اهرمی وجود دارد و بر روی این اهرم، یک ضامن مشاهده می کنید. ضامن را بکشید و سپس سر شلنگ را به سمت قلب آتش نشانه بگیرید و به آرامی اهرم کپسول را فشار دهید تا مواد اطفاء حریق درون کپسول با سرعت و قدرت به سمت آتش پرتاب شود و موجب خاموش شدن یا به اصطلاح خفه شدن آتش شود. نکته ی مهم در زمان هدف گیری شماست که همان طور که در بالا گفته شد سعی کنید به قلب آتش نشانه بگیرید چون اگر سر شلنگ را به سمت شعله های آتش بگیرید نه تنها موجب خاموش شدن آتش نمی شود بلکه امکان شعله ورتر شدن آن نیز می باشد. البته توجه داشته باشید که خاموش کردن آتش در مکان های باز و بسته متفاوت می باشد و همچنین نوع کپسول های که استفاده می کنید بسیار مهم می باشد. پس لطفا با مشاورین ما در تماس باشید و همچنین قبل از کار با کپسول آتش نشانی کیهان دوره های آموزش های لازم را ببینید.