اعلام حریق فایرگارد

سیستم اعلام حریق فایرگارد یکی از محبوب ترین برندها در زمینه اعلام حریق در ایران و جهان می باشد. کمپانی Fireguard در سال 2006 در انگلستان تاسیس و فعالیت خود را آغاز کرده است و دارای استاندارهای جهانی LPCB, BSI, VDS, UL&FM می باشد. محصولات این شرکت دارای کیفیت بالایی می باشد تا آنجایی که به اکثر کشور صادر می گردد و همچنین مورد تایید نظر کارشناسان فنی و مصرف کنندگان ایرانی می باشد.

ویژگی های سیستم اعلام حریق فایرگارد

در اکثر کارخانه ها و محیط های اداری و تجاری سیستم اعلام حریق فایرگارد مورد استفاده می باشد، چون این سیستم ها به محض شناسایی مونوکسید و دود و... توسط آژیرهای خود افرادی که در آن مکان هستند را با خبر می کند و افراد می توانند در سریع ترین زمان مکان را ترک کرده و یا آتش را مهار کنند. با توجه به اینکه در منزل نیز احتمال وقوع آتش سوزی وجود دارد نصب این سیستم ها در منازل توصیه می شود. اگر بخواهیم به چند مورد از ویژگی های سیستم اعلام حریق فایرگارد بپردازیم، عبارتند از: کیفیت بالای محصولات، کاربری آسان، دارای نمایشگر فلزی، دارای چراغ LED برای هشدار دادن قطع شدن اتصالات و تمام شدن باتری، تشخیص دادن بوها از یکدیگر.
فایرگارد از جمله شرکت هایی می باشد که در تولید محصولات خود از جدیدترین فناوری ها استفاده می کند و محصولات خود را بر اساس نیاز مشتریان تولید می کند که این کار باعث محبوبیت این شرکت شده است. سیستم اعلام حریق فایرگارد علاوه بر طراحی زیبا، در زمینه ایمنی محصولات نیز بسیار با دقت می باشند. محصولات این شرکت قیمت بسیار مناسبی دارند که برای اطلاع و دریافت لیست قیمت سیستم اعلام حریق فایرگارد می توانید با کارشناسان آتش پاد پارسیان در تماس باشید.

اعلام حریق فایرگارد

اجزای تشکیل دهنده سیستم اعلام حریق فایرگارد

این محصول دارای اجزای تشکیل دهنده ای هستند که عبارتند از: دتکتور، کنترل پنل مرکزی، آژیر و شاسی ها. که به وظایف این موارد به صورت خلاصه می پردازیم:
دتکتور: دتکتورها انواع مختلفی دارند مثل دتکتور دودی که وظیفه تشخیص دادن دود را برعهده دارد و دتکتور حرارت که حرارت را تشخیص می دهد و دتکتور ترکیبی که همان طور که از اسم آن مشخص است انواع شناسایی ها را انجام می دهد و دارای امنیت بالاتری نسبت به سایر دتکتورها می باشد.
کنترل پنل مرکزی: وظیفه کنترل پنل مرکزی، ارتباط بین اجزا سیستم می باشد و از این رو اهمیت بالایی دارد پس در انتخاب آن بسیار دقت کنید و یا با کارشناسان آتش پاد پارسیان برای مشاوره بیشتر در تماس باشید.
آژیرها: وظیفه ی آژیرها، هشدار می باشد که پس از دریافت اطلاعات به صورت نور و صدا اطلاع رسانی می کند.
شاسی: شاسی یا همان شستی می باشد که معمولا در محیط های بزرگ مثل مترو، کارخانه و... در دسترس قرار می گیرند که به محض شناسایی خطر می توانید به صورت دستی دکمه را فشار دهید و افراد را توسط آژیرها با خبر کنید.

 

 ردیف عنوان قیمت (تومان)
 1   دتکتور دودی اعلام حریق متعارف فایرگارد IQ458  تماس بگیرید
 2  دتکتور دودی اعلام حریق متعارف فایرگارد FG318  تماس بگیرید
 3  دتکتور دودی اعلام حریق آدرس پذیر فایرگارد IQ568  تماس بگیرید
 4  بیم دتکتور اعلام حریق FireGuard FGBD100  تماس بگیرید