دتکتور دودی تسلا

شما مخاطب گرامی که در حال خواندن این مقاله هستید، قصد خرید دتکتور دودی مناسب برای محل کار یا منزل خود می گردید. به آتش پاد خوش آمدید. ما آماده ایم تا شما را با بهترین کیفیت ابزارآلات و سیستم های اطفای حریق آشنا کنیم. دتکتور یکی از اجزای سیستم اعلام حریق است که در تشخیص آلاینده ها در هوا بسیار تخصص دارد. حال در این جا به یکی از انواع دتکتور های تسلا اشاره می کنیم و سعی داریم که شما را برای یک خرید راحت و مطمئن آماده کنیم. با این مقاله از آتش پاد همراه باشید.

دتکتور دودی تسلا

همانطور که گفته شد دتکتور ابزاریست که آلاینده های فضا را تشخیص می دهد و به پنل مرکزی اطلاع می دهد. دتکتور ها انواع متفاوتی دارند و دتکتور دودی از پرکاربرد ترین آن هاست. دتکتور دودی وظیفه دارد که زمانی که غلظت دود از حدی گذر کرد، به سیستم مرکزی اطلاع دهد. حال این میان چند ویژگی برجسته می شود که در صورت عدم وجود هر یک، در فرایند اطفای حریق مشکل و اختلال به وجود می آید. اولین مورد سرعت عمل است. دتکتور باید در حدود چند ثانیه یا حتی کمتر، وجود دود و آلاینده را در فضا تشخیص بدهد. ضمناً پس از تشخیص دود، باید به طور مستقیم به سیستم مرکزی اعلام کند که در محل مورد نظر آلاینده وجود دارد. این فرایندی که توضیح داده شد عموما در حدود چند ثانیه به طول می انجامد. همین عامل باعث می شود که در قیمت این محصول تفاوت ایجاد شود. طبیعتاً هر چه این فرایند سریع تر و با کیفیت بیشتری (ارسال اطلاعات درست و کامل) انجام گیرد، قیمت بیشتری نیز دریافت می کند.

دتکتور دودی تسلا


مورد بعدی که باید به آن اشاره کرد، محدوده تشخیص دتکتور است. در واقع این عبارت بیانگر توانایی دتکتور در تشخیص دود از فاصله های دور تر را بیان می کند. این محدوده هر چه بیشتر باشد، ارزش بیشتری به دتکتور می دهد و در نتیجه مشتری های بیشتری را به خود جذب می کند. نکته ای که در مورد دتکتور قابل ذکر است، محل استفاده آن هاست. همانطور که مشخص است این ابزار در تشخیص دود بسیار ماهر است و در صورت وجود کمترین غلظت دود، اعلام خطر می کند. حال تصور بکنید که دتکتور دودی در فضایی نصب شود که دود و آلاینده های زیادی در فضا وجود دارد؛ فضایی مانند پارکینگ. پارکینگ به خودی خود آلوده است و در این صورت دتکتور همواره در حال ارسال اطلاعات به سیستم مرکزی است. به همین دلیل انتخاب نوع دتکتور نیز بسیار مهم است. با تمام نکات گفته شده در مورد دتکتور دودی، نوبت به خرید آن می رسد. این سوال به وجود می آید که کدام برند، تولید کننده چنین دتکتور دودی با این مشخصات است. پاسخ کاملا واضح است: تسلا. دتکتور دودی تسلا از جمله محصولات پرفروش بازار است و به دلیل کیفیت بالای این کالا، متقاضیان زیادی برای خرید این محصول اقدام کرده اند. چرا شما در صف خرید دتکتور دودی تسلا قرار نمی گیرید؟ تصمیم خود را نهایی کنید و با ما همراه باشید.

دتکتور دودی تسلا

آتش پاد: ارائه دهنده دتکتور دودی تسلا

مجموعه آتش پاد پارسیان ارائه دهنده انواع تجهیزات آتش نشانی به بازار مصرف است. دتکتور دودی تسلا از جمله کالا هاییست که در آتش پاد بسیار تقاضا می شود و همواره مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است. برای دریافت این محصول آتش پاد را دنبال کنید و یک خرید ایمن را با ما تجربه کنید.