تلفن کننده اعلام حریق تسلا

محلی آتش گرفته است و سریعاً باید به افراد خبر داد که خود را برای کمک رسانی آماده کنند. تلفن را بر می دارد و شماره گیری می کند. ناگهان متوجه می شود که ارتباط تلفنی قطع شده است و امکان انجام هیچ کاری وجود ندارد. وی در تلاش است که راه چاره را بیابد که ناگهان تسلا وارد می شود! تسلا دستگاهی را با خودش به همراه دارد که مشکل را حل می کند و صورت مسئله ای جدید برای او ارائه می دهد. مسئله، نحوه ارتباط با افراد به کمک دستگاه تلفن کننده اعلام حریق تسلاست و باید برای یافتن پاسخ آن کوشید. با آتش پاد همراه باشید.

تلفن کننده تسلا

یک پنل مرکزی و تعدادی دستگاه تلفن کننده وجود دارد که در ارتباط با هم قصد دارند که مشکل به وجود آمده را حل بکنند. البته مشکل رفع شده است و مسئله جدید پیش رو در دست بررسی است. دستگاه های تلفن در مکان های متفاوت نصب شده اند و امکان دسترسی بسیار سریع و آسان برای هر یک در نظر گرفته شده است. این دستگاه طوری طراحی شده که بر خلاف سیستم تلفن مخابرات، حین آتش سوزی همچنان فعال باشد و امکان ارتباط با دیگران را فراهم سازد. خوشبختانه این دستگاه میان حادثه آتش سوزی مانند یک فرشته نجات عمل می کند و در واقع خبر خوشیت که قبل از اطلاع از اخبار ناگوار به گوش می رسد. اکنون که متوجه کاربرد عالی این دستگاه شده اید، وقت آن است که از آن استفاده کنید. کافیست که شماره مورد نظر را بگیرید (شماره مربوط به تلفن کننده اعلام حریق تسلا توسط کنترل پنل اعلام حریق تسلا کنترل می شود) و به افراد اطلاع بدهید که قرار است در محل مورد نظر اتفاق های بدی رخ بدهد. خود را گم نکنید و با اعتماد به نفس و آرامش تمام با همکاران تماس بگیرید و آن ها را مطلع کنید. خبر خوش تر این است که در برخی موارد به طور خودکار پنل زنگ هشدار را به بقیه تلفن ها به صدا در می آورد و دیگران را از وقوع رویدادهای آتشین با خبر می سازد. شرکت تسلا واقعاً با این تحفه با جامعه آتش نشانان اتمام حجت کرده است!
این دستگاه قابلیت ذخیره 15 شماره، ضبط پیغام های صوتی 20 تا 40 ثانیه ای و سیستم شماره گیری پالس-تن دارد. همچنین ابعاد تلفن کننده اعلام حریق تسلا 142×94×41 است و جریانی معادل 70 میلی آمپر را مصرف و ولتاژ 12 ولت را تغذیه می کند.

تلفن کننده تسلا 

آتش پاد: نمایندگی تلفن کننده اعلام حریق تسلا

یک پیشنهاد برای شما داریم. قبل از این که دست به کار شوید و شماره افراد را برای کمک شماره گیری کنید، بهتر است که با نمایندگی فروش تلفن کننده اعلام حریق تسلا در ارتباط باشید و از این دستگاه معجزه آفرین بهره مند شوید. همین حالا آتش پاد پارسیان را تا انتهای فرایند خرید خود همراهی کنید تا امنیت به معنای واقعی را تجربه کنید.