شستی اعلام حریق آریاک

شستی اعلام حریق آریاک یکی از قطعه های سیستم اعلام حریق می باشد که در مکان های مختلف مثل مترو، کارخانه ها، ادارات، مدارس و حتی منازل قابل نصب می باشند. شاستی یا شستی اعلام حریق آریاک علاوه بر کیفیت بالا دارای طراحی بسیار زیبا می باشد و بخاطر عمکرد بالای آن سالهای زیادیست که هم از نظر کارشناسان و هم مصرف کنندگان دارای جایگاه بالایی بین برندهای ایرانی و خارجی می باشد. شستی آریاک دارای بدنه قرمز رنگ می باشد که در آن دکمه سفید رنگی تعبیه شده است که بعد از نصب در مکان و وصل کردن آن به منبع تغذیه آماده می باشد و شما می توانید با احساس کردن خطر آن را به صورتی دستی فشار دهید تا چراغ های LED آن روشن شود و افراد حاضر در آن مکان از حادثه باخبر شوند.
شستی های اعلام آریاک را به دو دسته تقسیم بندی می کنیم: شستی معمولی و شستی چراغدار پالسی.
شستی معمولی: این دستگاه مطابق با استاندارد ISIRI 6174 طراحی و تولید می شود. این نمونه شستی ها در راه های خروجی مورد استفاده قرار می گیرد و زمانی که احساس خطر کردید با ضربه زدن به شیشه و شکسته شدن آن می توانید آژیر اعلام خطر به صدا در آورید.
شستی چراغدار پالسی: این مدل هم مانند شستی معمولی در راه های خروجی نصب می شوند که مطابق با استاندارد EN54-11 طراحی و تولید شده اند. در این نمونه شستی چراغ LED تعبیه شده است که زمانی که دستگاه روشن است که چراغ آن هر 4 ثانیه یکبار چشمک بزند. زمان وقوع حادثه با ضربه زدن و شکستن شیشه آن، چراغ ها روشن شده و آژیر ها به صدا در می آیند.
فروشگاه اینترنتی آتش پاد پارسیان دارای کادر متخصص و مجرب می باشد که جهت راهنمایی بیشتر در زمینه سیستم های اعلام حریق می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.