سه شنبه 31 فروردین 1400
09126624272 
شستی اعلام حریق آریاک

شستی اعلام حریق آریاک یکی از قطعه های سیستم اعلام حریق می باشد که در مکان های مختلف مثل مترو، کارخانه ها، ادارات، مدارس و حتی منازل قابل نصب می باشند. شاستی یا شستی اعلام حریق آریاک علاوه بر کیفیت بالا دارای طراحی بسیار زیبا می باشد و بخاطر عمکرد بالای آن سالهای زیادیست که هم از نظر کارشناسان و هم مصرف کنندگان دارای جایگاه بالایی بین برندهای ایرانی و خارجی می باشد. شستی آریاک دارای بدنه قرمز رنگ می باشد که در آن دکمه سفید رنگی تعبیه شده است که بعد از نصب در مکان و وصل کردن آن به منبع تغذیه آماده می باشد و شما می توانید با احساس کردن خطر آن را به صورتی دستی فشار دهید تا چراغ های LED آن روشن شود و افراد حاضر در آن مکان از حادثه باخبر شوند.
شستی های اعلام آریاک را به دو دسته تقسیم بندی می کنیم: شستی معمولی و شستی چراغدار پالسی.
شستی معمولی: این دستگاه مطابق با استاندارد ISIRI 6174 طراحی و تولید می شود. این نمونه شستی ها در راه های خروجی مورد استفاده قرار می گیرد و زمانی که احساس خطر کردید با ضربه زدن به شیشه و شکسته شدن آن می توانید آژیر اعلام خطر به صدا در آورید.
شستی چراغدار پالسی: این مدل هم مانند شستی معمولی در راه های خروجی نصب می شوند که مطابق با استاندارد EN54-11 طراحی و تولید شده اند. در این نمونه شستی چراغ LED تعبیه شده است که زمانی که دستگاه روشن است که چراغ آن هر 4 ثانیه یکبار چشمک بزند. زمان وقوع حادثه با ضربه زدن و شکستن شیشه آن، چراغ ها روشن شده و آژیر ها به صدا در می آیند.
فروشگاه اینترنتی آتش پاد پارسیان دارای کادر متخصص و مجرب می باشد که جهت راهنمایی بیشتر در زمینه سیستم های اعلام حریق می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.