قیمت کپسول آتش نشانی ۶ کیلویی پیشرو

کپسول آتش نشانی ۶ کیلویی پیشرو از ورق‌های فولاد با روکش رنگ های قرمز، آبی و... ساخته شده اند که بدن آن ضد جرقه بوده و همچنین از وزن سبکی برخوردار می باشد. این محصول دارای ارتفاع 500 میلی متر و قطر 150 میلی متر می باشد. اگر بخواهیم بر اساس ماده خاموش کننده که درون خود دارند دسته بندی کنیم به چهار نوع تقسیم بندی می شوند که به صورت خلاصه به آن ها می پردازیم:
کپسول آتش نشانی آب و گاز: این کپسول در واقع ساده ترین نوع می باشد زیرا آب عامل خاموش کننده هست که به کمک گاز نیتروژن و با فشار از داخل کپسول آتش نشانی خارج می شود. این محصول کم حجم بوده و همچنین سبک می باشد که بسیار مناسب استفاده در منزل و محل کار می باشد. مقدار آب استفاده شده در این محصول 6 کیلوگرم می باشد ولی با احتساب بدنه فلزی و نازل مربوطه، وزن آن مجموعا به 8500 گرم بالغ می گردد.
کپسول آتش نشانی دی اکسید کربن: مواد داخل این نمونه کپسول، گاز کربنیک یا همان گاز CO2 می باشد که با فشار از کپسول خارج می شود و با دور کردن اکسیژن از اطراف آتش، باعث خاموش شدن آتش می گردد.
کپسول آتش نشانی پودر و گاز : این نمونه کپسول را می توان به عنوان معروف ترین نوع خاموش کننده دانست که در آن پودر پی کربنات سدیم به عنوان عامل خاموش کننده می باشد که به وسیله گاز نیتروژن از درون کپسول خارج شده و باعث خاموش شدن آتش می گردد. کپسول آتش نشانی فوم: مواد داخل این کپسول فوم یا همان کف آتش می باشد که با فشار گاز از داخل کپسول آتش نشانی پیشرو خارج می شود و با نشستن بر روی آتش ، از رسیدن اکسیژن جلوگیری کرده و باعث اطفا حریق می شود.
در صورتی که برای خرید نیازمند مشورت قبل از خرید هستید می توانید با کارشناسان آتش پاد پارسیان تماس حاصل فرمایید تا شما را در روند خرید هدایت کنیم و بهترین محصول مطابق با نیاز هایتان را خریداری نمایید.