قیمت کپسول آتش نشانی 6 کیلویی سپهر

کپسول آتش نشانی 6 کیلویی سپهر از نمونه خاموش کننده های پرکابرد در زمان های اطفای حریق می باشد. محتویات این کپسول پودر و گاز است که می تواند با فشاری زیاد، به رفع بحران آتش سوزی کمک کند. ابعاد کپسول آتش نشانی 6 کیلویی سپهر پودری 14.5 × 50 سانتی‌متر می باشد. طراحی این محصول به شکل استوانه است و برای خروج مواد خاموش کننده آتش از یک شیر فنری به عنوان رابط میان لوله با دهانه خروجی استفاده شده است.

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی 6 کیلویی سپهر پودری

در صورت وقوع حادثه برای استفاده از این کپسول کافیست آن را کمی تکان دهید و بعد از آن ضامن را بکشید. برای هدایت محتویات درون کپسول دستتان را روی اهرم فشار دهید سپس به کمک شیلنگ آن را به سمت آتش هدایت کنید. هر آن چه درون کپسول آتش نشانی وجود دارد به صورت فشرده در مخزن آن قرار گرفته است و این حجم قادر به خاموش سازی آتش می باشد.

قیمت کپسول آتش نشانی 6 کیلویی سپهر

در صورتی که برای افزایش ایمنی محل کار، منزل، کارخانه و ... نیازمند محصولی با کارکرد عالی هستید می توانید این کپسول را با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا از سایت آتش پاد پارسیان خریداری نمایید. همچنین با توجه به هدف نهایی ما که رضایت مشتریان می باشد امکان دریافت مشاوره خرید بصورت تلفنی با کارشناسان ما فراهم شده است.