کپسول 6 کیلویی پودر و گاز پیشرام

کپسول 6 کیلویی پودرو گاز پیشرام یکی از محصولات شرکت پیشرام می باشد که در آن پودر بی کربنات سدیم به عنوان عامل خاموش کننده عمل می کند و به وسیله گاز نیتروژن درون کپسول از آن خارج می شودو باعث خاموش شدن آتش می شود.
کپسول آتش نشانی پیشرام یکی از انواع کپسول های اطفا حریق ساخت ایران می باشد. این کپسول با بدنه فلزی محکم و وزن نسبتا کم بدنه این قابلیت را به شما می دهد که یک عملکرد سریع را نسبت به آتش نشان دهید.باید ذکر شود محلی که کپسول را قرار می دهید بسیار مهم است.برای مثال درب های خروجی و ورودی جزو مواردی می باشند که قرار دادن کپسول در آنجا الزامی است.
کپسول های آتش نشانی پیشرام از نوع BCE می باشند که اگر بخواهیم مختصر بیان کنیم B دسته ای از جامدات است که قابلیت مایع شدن داند مانند مواد نفتی و روغنی و..،C جزو دسته از مواد است که به صورت گاز می باشند و قابلیت اشتعال داند.برای مثال گاز های سدیم، پتاسیم و.. از این دسته می باشند.در آخرE دسته ای از مواد اند که با الکتریسیته در ارتباط اند که شامل لوازم برقی، ترانسفورماتور و.. می باشد.
قیمت کپسول 6 کیلویی پودر گاز پیشرام
کپسول های پیشرام به حجم کپسول و همچنین موادی که در آن بکار برده می شود اهمیت دارد.اگر از کپسول پیشرام در طول یکسال استفاده نشود بایستی آن را شارژ کرده تا عملکرد مورد نیاز را در سال های آتی به شما بدهد و از آتش جلوگیری کند
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کپسول های پیشرام و آگاهی از مشخصات، قیمت و خرید این کپسول ها می توانید با سایت آتش پاد همراه باشید.