کارخانه کپسول آتش نشانی پیشرام

کپسول های آتش نشانی از مهم ترین تجهیزاتی هستند که موجب اطفا حریق می شوند. از کپسول های آتش نشانی در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد ادارات، مکان های عمومی مانند پاساژها، شرکت های دولتی و خصوصی، ماشین و ... همگی باید دارای تجهیزات اطفا حریق از جمله کپسول آتش نشانی باشند. کپسول های آتش نشانی دارای انواع متفاوتی هستند. هر نوع از کپسول آتش نشانی برای استفاده در مکان خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. از آن جایی که اطفا حریق از اهمیت بالایی برخوردار است در انتخاب نوع کپسول آتش نشانی و کارخانه تولید کننده آن باید دقت کرد.

کارخانه تولید کپسول آتش نشانی پیشرام

کارخانه تولید کپسول آتش نشانی و دیگر تجهیزات تخصصی پیشرام در زمینه اطفا حریق یکی از به روز ترین و معتبر ترین کارخانه های ایران است. این کارخانه با ارائه محصولات خود به فروشگاه اینترنتی انواع محصولات خود را در بهترین کیفیت ممکن در اختیار خریداران قرار می دهد. نمایندگی های مجاز فروش از دیگر مواردی هستند که می توان کپسول های آتش نشانی مورد نیاز را از آن ها تهیه کرد. کپسول آتش نشانی پیشرام در فواصل زمانی معین نیاز به شارژ شدن دارند. خدمات پس از فروش این کارخانه آمادگی لازم جهت شارژ انواع کپسول های آتش نشانی خریداری شده را دارد.

کارخانه تولید کپسول آتش نشانی پیشرام  

آتش پاد کارخانه تولید کپسول آتش نشانی پیشرام

انواع کلاس کپسول آتش نشانی توسط گروه متخصص و حرفه ای آتش پاد پارسیان با بهترین کیفیت و با تکنولوژی روز دنیا در اختیار مشتریان قرار گرفته است. انواعی از کپسول های تولید شده توسط این کارخانه به شرح زیر است:

  • کپسول های آتش نشانی abs
  • کپسول های آتش نشانی co2
  • کپسول های آتش نشانی آب و گاز
  • کپسول های آتش نشانی خاموش کننده برق
  • کپسول آتش نشانی فوم و ...

انواع کپسول های آتش نشانی با توجه به نیاز خریدار تولید و به فروش می رسد. تمامی آزمایش ها مبنی بر تایید این کپسول ها و استاندارد بودن آن ها مورد تایید است. برای خرید هر نوع از کپسول های آتش نشانی و به هر تعداد می توان به فروشگاه اینترنتی آتش پاد پارسیان مراجعه کرد. تمامی محصولات این شرکت با ذکر ویژگی ها و جزئیات ساخت و نوع عملکرد در این فروشگاه وجود دارند. خریدارن قبل از خرید می توانند با کارشناسان فروش ارتباط برقرار کنند و از آن ها مشاوره بگیرند.