کپسول آتش نشانی 1 کیلویی پودر و گاز توچال

کپسول آتش نشانی 1 کیلویی پودر و گاز توچال از نمونه خاموش کننده های قابل حمل می باشد. محتویات کپسول آتش نشانی توچال پودر و گاز مخلوط است که می تواند با فشاری معادل 32 تا 35 بار، به رفع بحران آتش سوزی کمک کند. ارتفاع و قطر کپسول 1 کیلوگرمی پودر و گاز تحت فشار توچال به ترتیب 22 و 8 سانتی متر می باشد. طراحی این محصول به شکل استوانه است و برای خروج مواد خاموش کننده آتش از یک شیر فنری به عنوان رابط میان لوله با دهانه خروجی استفاده شده است.

نحوه استفاده از کپسول 1 کیلویی توچال

در صورت وقوع حادثه برای استفاده از این کپسول کافیست آن را کمی تکان دهید و بعد از آن ضامن را بکشید. برای هدایت محتویات درون کپسول دستتان را روی اهرم فشار دهید سپس به کمک شیلنگ آن را به سمت آتش هدایت کنید. هر آن چه درون کپسول آتش نشانی وجود دارد به صورت فشرده در مخزن آن قرار گرفته است و این حجم قادر به خاموش سازی آتش می باشد.

قیمت کپسول آتش نشانی 1 کیلویی توچال

در صورتی که برای افزایش ایمنی محل کار، منزل، کارخانه و ... نیازمند محصولی با کارکرد عالی هستید می توانید این محصول را با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا از سایت آتش پاد پارسیان خریداری نمایید. همچنین با توجه به هدف نهایی ما که رضایت مشتریان می باشد امکان دریافت مشاوره خرید بصورت تلفنی با کارشناسان ما فراهم شده است.