دتکتور دودی سنس

دتکتور دودی اعلام حریق سنس SD-101 دارای تاییدیه از سازمان آتش نشانی می باشد. دتکتور دودی مناسب مکان هایی می باشد که حریق آنها از نوع دود یا مواد دودزا باشد. دتکتور دودی سنس مدل SD-101 در واقع قطعه ای بسیار هوشمند است که بدلیل داشتن پردازشگر میکرو پروسسوری می تواند انواع دود را شناسایی کند.

دتکتور برند سنس

انواع دتکتور برند سنس عبارتند از: دتکتور گازی سنس، دتکتور حرارتی سنس، دتکتور دودی سنس و دتکتور ترکیبی سنس. دتکتور حرارتی همان طور که از اسم آن مشخص است مناسب برای شناسایی حرارت در مکان ها بوده و دتکتور ترکیبی که دارای امنیت بالاتری نسبت به سایر دتکتورها می باشد زیرا علاوه بر حرارت و گاز، دود موجود در مکان را شناسایی می کند. محصولات سنس دارای کیفیتی بالایی بوده و دارای 1 سال گارانتی می باشد.
دتکتور دودی اعلام حریق سنس SD-101 داری ابعاد 48*100 میلی متر می باشد. زمان راه اندازی آن 4 ثانیه بوده و در رنگ سفید موجود می باشد. این محصول دارای وزن 150 گرم می باشد و نشانگر حالت عملکرد و آلارم آن LED می باشد. دتکتور دودی سنس دارای استاندارد طراحی EN54-7 بوده و دارای خروجی ریموت اندیکاتور می باشد. جریان مصرفی این محصول در حالت عادی 20 میکرو آمپر و دمای کارکرد آن 20-70 درجه سلسیوس می باشد. برای اطلاعات بیشتر راجع به نحوه ی کارکرد آن و مشاوره های رایگان در زمینه ی انواع سیستم های اعلام حریق با کارشناسان آتش پاد پارسیان در ارتباط باشید. میزان رطوبت محیط دتکتور دودی اعلام حریق سنس 95 درصد بدون میعان می باشد و حداقل غلظت دود برای آلارم آن 0.1 دسیبل بر متر می باشد. قیمت این محصول نسبت به سایر محصولات ایرانی و همچنین خارجی بسیار مناسب بوده و کیفیت آن به صورتی است که می تواند با برندهای خارجی رقابت کند. دتکتور برند سنس را از فروشگاه های معتبر مانند فروشگاه اینترنتی آتش پاد پارسیان تهیه کنید.