قیمت کپسول آتش نشانی 30 کیلویی co2

کپسول آتش نشانی 30 کیلویی co2 چرخدار دژ از نمونه خاموش کننده های چرخدار می باشد. محتویات این کپسول گاز دی اكسيد كربن است که می تواند با فشاری زیاد، به رفع بحران آتش سوزی کمک کند. ابعاد کپسول 30 کیلویی co2 چرخدار دژ نسبت به کپسول های با وزن کمتر بالاتر می باشد. طراحی این محصول به شکل استوانه است و برای خروج مواد خاموش کننده آتش از یک شیر فنری به عنوان رابط میان لوله با دهانه خروجی استفاده شده است.

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی 30 کیلویی co2 دژ

در صورت وقوع حادثه برای استفاده از این کپسول کافیست آن را کمی تکان دهید و بعد از آن ضامن را بکشید. برای هدایت محتویات درون کپسول دستتان را روی اهرم فشار دهید سپس به کمک شیلنگ آن را به سمت آتش هدایت کنید. هر آن چه درون کپسول آتش نشانی وجود دارد به صورت فشرده در مخزن آن قرار گرفته است و این حجم قادر به خاموش سازی آتش می باشد.

قیمت کپسول آتش نشانی 30 کیلویی co2

در صورتی که برای افزایش ایمنی محل کار، منزل، کارخانه و ... نیازمند محصولی با کارکرد عالی هستید می توانید کپسول آتش نشانی CO2 را با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا از سایت آتش پاد پارسیان خریداری نمایید. همچنین با توجه به هدف نهایی ما که رضایت مشتریان می باشد امکان دریافت مشاوره خرید بصورت تلفنی با کارشناسان ما فراهم شده است.